Kolejna ankieta

Drodzy Mieszkańcy!
Ponownie możemy pomóc. ????
Do Rady Osiedla napisała studentka UMK z prośbą o przekazanie Państwu ankiety do wypełnienia. Treść wiadomości oraz link do ankiety poniżej.
My już wypełniamy i zachęcamy do tego samego!
——————-
“Szanowni Państwo,
Jestem studentką Uniwersytetu Mikołaja Kopernika i przygotowuję pracę magisterską na temat budowania odporności Bydgoszczy na zmiany klimatu.
Zwracam się z uprzejmą prośbą o udostępnienie krótkiej maksymalnie 5-minutowej, anonimowej ankiety dla mieszkańców na Państwa profilu na Facebook'u. Wyniki pomogą uzyskać informację zwrotną jak mieszkańcy osiedla postrzegają działania jakie podejmuje osiedle i miasto w kwestii zielono-błękitnej infrastruktury oraz budowania odporności na zmiany klimatu."

Dodatkowe informacje