Pomoc prawna pro bono.

Pomoc prawna "dla dobra publicznego". Kancelaria Adwokacka

Adwokat Arkadiusz Pikulik

Filia Kancelarii w Bydgoszczy, ul. Długa 48/4, 85-034 Bydgoszcz

 

"Szanowni Państwo,

z myślą o kłopotach ludzi zagrożonych wykluczeniem społecznym (...), a także osób które z uwagi na swoją sytuację materialną nie mogą pozwolić sobie na korzystanie z odpłatnej pomocy prawnej, pracownicy i współpracownicy Naszej Kancelarii Adwokackiej służyć będą bezpłatną pomocą i doradztwem.

Pomoc prawna będzie świadczona co do zasady w siedzibie Kancelarii przy ulicy Długiej 48/4 w Bydgoszczy. Aby skorzystać z pomocy Adwokata, albo Radcy Prawnego należy umówić się telefonicznie na termin dyżuru. Dyżury będą odbywały się w środy w godzinach od 14:00 do 16:00. Możliwe jest także zorganizowanie dyżuru w innym miejscu niż Kancelaria - przede wszystkim ze względu na stan zdrowia osób zainteresowanych skorzystaniem z nieodpłatnej pomocy prawnej.

W celu umówienia się  na dyżur prosimy o kontakt telefoniczny z Sekretariatem Kancelarii pod numerem 667 388 672."

 

Tak rozpoczyna się list skierowany do Rady Osiedla

 

"Pomoc prawna pro bono jest pomocą prawną "dla dobra publicznego" i dedykowana jest osobom których nie stać na skorzystanie z porady na zasadach komercyjnych. W duchu tej inicjatywy zapraszamy do kontaktu z Naszą Kancelarią i podjęcia współpracy mającej na celu dotarcie z pomocą prawną do osób najbardziej jej potrzebujących."

Podpisał Adwokat Arkadiusz Pikulik

Całość listu dostępna jest w siedzibie R.O. Smukała- Opławiec- Janowo.

 

Ina

 

 

 

Dodatkowe informacje